Depozit Allstars L

Ještě více výhodné ceny za kovy a extra bonusy

Depozit Allstars L

Pro koho je depozit určen?
Depozit L je určen zejména pro lidi, kteří mají úspory od 10.000€ do 50.000€, které si chtějí chránit a zároveň chtějí pokračovat v budování investičního majetku pro lepší život na důchodu. To, co během důchodu neminete, bezpečně zanecháte svým dětem.

Jakou část úspor mám dát do drahých kovů?
Určitě ne všechno. Nechte si cca 25% peněz na účtu, abyste měli na neočekávané událost. Zbytek klidně do drahých kovů. Obecně se říká, že 10% až 25% celkového majetku byste měli mít v drahých kovech jako pojistku, co tady nemá téměř nikdo, ale dá se na tom postupně pracovat a přibližovat se k cíli pravidelnými nákupy.

Za kolik třeba měsíčně nakupovat drahé kovy?
Po nákupu drahých kovů z existujících úspor doporučujeme následně nakupovat drahé kovy za min. 90€ každý měsíc, abyste získali výhodné bonusy. Nezapomeňte, že nejste ničím vázán. Jednoduše nakoupíte za kolik budete mít. Samozřejmě, čím více, tím lépe. Důležité je, že budete nakupovat pravidelně. Snažte se alespoň 10% z měsíčního příjmu dát na drahé kovy.

Ako dlho by som mal takto nakupovať drahé kovy?
Po celú dobu čo pracujete, celý Váš aktívny život alebo hneď ako zistíte, že máte takúto možnosť, keďže to má byť Vaša poistka na horšie časy alebo cesta ako si zabezpečiť lepší dôchodok alebo lepší život pre Vaše deti.

Aké ma čakajú poplatky?
Auvesta, která zajišťuje všechny transakce, je transparentní německá společnost, která buduje moderní řešení a poskytuje nejlepší možné ceny drahých kovů. Všechno něco stojí, a abychom Vám zajistili nejlepší možné podmínky a služby, připravili jsme pro Vás fér produkty. V konečném důsledku, pokud budete pravidelně nakupovat, tak díky bonusem v tomto depozitu nebudete mít žádné poplatky.
Poplatky:
- Celkový jednorázový poplatek za vytvoření a správu depozitu (ážio) je v depozitu L 1200€. Po splacení ážia můžete nakupovat drahé kovy za nejlepší možnou cenu a dokonce bez DPH. I když budete spořit 30 let, už žádné jiné poplatky za správu nebudete mít!
- Každý měsíc se platí 0,06% bez DPH z hodnoty kovů za uskladnění a pojištění kovů. Nakupujete reálné fyzické kovy, jejichž uskladnění něco stojí. Je to jen pár korunový poplatek, který se Vám časem také vrátí v podobě věrnostních bonusů.

Na co to ážio je?
Díky ážiu umíme nabídnout bezkonkurenční služby a následně nejlepší cenu za drahé kovy. Víme, že některé firmy ážio nemají, ale z dlouhodobého hlediska je pro Vás lepší zaplatit jednou jedno ážio a pak mít dlouhodobě celý život lepší cenu na drahé kovy. Tento depozit nabízí bonusy, díky kterým se Vám ážio časem vrátí. Stačí splnit podmínky.

Jaký tedy dostanu bonus?
První bonus je cena, kterou máte za drahé kovy. Auvesta jako etablovaná německá společnost má mnohem lepší ceny než kterákoli jiná firma tady.
Dále při každém nákupu drahých kovů nad 1000€ automaticky získáte ještě výhodnější cenu drahých kovů až o -3%.

Čekají mě ještě nějaké bonusy?
Ano, dále máte možnost získat zlatý věrnostní bonus až do 3000€. Jakmile nakoupíte drahé kovy spolu za 25.000€ Vám začíná běžet 18 měsíční doba k získání bonusu. Během této doby stačí pravidelně každý měsíc nakupovat drahé kovy za min. 90€ nebo více. Díky tomuto bonusu se Vám zcela vrátí ážio, i poplatky za uskladnění, ale zejména ještě více sníží cena již nakoupených kovů, což je bezkonkurenční.

Jaké drahé kovy mohu nakupovat?
Nakupuje se zlato (999,9), stříbro (999,0), platina (999,5) nebo paládium (999,5). Ve Vašem účtu si nastavíte co chcete nakupovat a jaké podíly.

Když si koupím zlato a pak bych chtěl raději stříbro?
Není problém. Pomocí funkce SWITCH a SWITCH+ můžete zakoupené kovy mezi sebou vyměňovat a zvyšovat tak své zisky. Vše online přes Váš mobil.

Kde je moje zlato uskladněné?
Uskladnění provádějí výhradně vysoce specializované společnosti v trezorech s vysokým zabezpečením. Vaše drahé kovy jsou v trezoru pojištěny proti vloupání, loupeži a požáru vždy v aktuální výši. Skladovací místa: Zurich (Švýcarsko)
Londýn (Velká Británie)
Frankfurt nad Mohanom (Německo)
Mníchov (Německo)
Singapur (Singapur).

Jak mám začít?
Klepněte na tlačítko OTEVŘÍT DEPOZIT. Vše vyřídíte online a za pár minut se z Vás stane investor v drahých kovech. Pokud máte otázky, napište nám. Jsme tu pro Vás.

Otevřít depozit

Cena kovů ve spořících programech

Cena kovů

21.7.2022 Naši klienti nakupují 1 gram zlata od 59,18€