Depozit Allstars XL

Nejvýhodnější ceny za kovy a extra bonusy

Depozit Allstars XL

Pro koho je depozit určen?
Depozit XL je určen zejména pro lidi, kteří mají úspory od 50.000€ nahoru, které si chtějí chránit a zároveň chtějí pokračovat v budování investičního majetku pro lepší život na důchodu. To, co během důchodu neminete, bezpečně zanecháte svým dětem.

Jakou část úspor mám dát do drahých kovů?
Určitě ne všechno. Nechte si cca 25% peněz na účtu, abyste měli na neočekávané události. Zbytek klidně do drahých kovů. Obecně se říká, že 10 až 25% celkového majetku byste měli mít v drahých kovech jako pojistku.

Za kolik třeba měsíčně nakupovat drahé kovy?
Jako první krok použijte na nákup drahých kovů část ze svých úspor. Následně, doporučujeme nakupovat drahé kovy za min. 120€ každý měsíc, abyste získali i bonusy. Určitě však maximum, co se Vám dá. Nejideálnější udělat nákup vždy od 1000€, abyste získali nejlepší cenu za drahé kovy (viz bonusy níže).

Jak dlouho bych měl takto nakupovat drahé kovy?
Po celou dobu co pracujete, celý Váš aktivní život. I když máte velké úspory, které chcete použít k nákupu drahých kovů. Každý měsíc se Vám úspory zvětšují a proto se musí rozumně zvětšovat i portfolio drahých kovů. Drahé kovy jsou Vaše pojistka nebo cesta jak si zajistit důstojný důchod. Díky drahým kovům se nemusíte bát pádů jmen, trhů a ani krizí.

Jaké mě čekají poplatky?
Auvesta, která zajišťuje všechny transakce, je transparentní německá společnost, která buduje moderní řešení a poskytuje nejlepší možné ceny drahých kovů. Všechno něco stojí, a abychom Vám zajistili nejlepší možné služby a podmínky, připravili jsme pro Vás fér produkty. V konečném důsledku, pokud budete pravidelně nakupovat, tak díky bonusu v tomto depozitu nebudete mít žádné poplatky.
- Celkový jednorázový poplatek za vytvoření a správu depozitu (ážio) je v tomto depozitu pouze 1800€. Po splacení ážia můžete nakupovat drahé kovy za nejlepší cenu na trhu a dokonce bez DPH. I když budete spořit 30 roků, už žádné jiné poplatky za správu nebudete mít!
- Každý měsíc se platí 0,05% bez DPH z hodnoty kovů za uskladnění a pojištění kovů. Nakupujete reálné fyzické zlato, jehož uskladnění něco stojí. Je to jen pár centové nebo lety pár eurový poplatek, který se Vám časem také vrátí zvyšováním ceny drahých kovů a také v podobě věrnostních bonusů. Pokud si kovy pošlete domů, tento poplatek nemáte.

Na co to ážio je?
Díky ážiu umíme nabídnout bezkonkurenční služby a následně nejlepší cenu za drahé kovy. Víme, že některé firmy ážio nemají, ale z dlouhodobého hlediska je lepší zaplatit jedno ážio a pak mít dlouhodobě celý život lepší cenu za drahé kovy. Tento depozit nabízí bonusy, díky kterému se Vám ážio vrátí. Stačí splnit podmínky.

Jaký tedy dostanu bonus?
První bonus je cena, kterou máte za drahé kovy. Auvesta jako velká německá společnost má mnohem lepší ceny než kterákoli jiná firma v Českej Republice.
Dále při každém nákupu drahých kovů nad 1000€ automaticky získáte ještě výhodnější cenu drahých kovů o -6%, co je nejlepší cena na trhu.

Čekají mě ještě nějaké bonusy?
Ano, dále máte možnost získat zlatý věrnostní bonus až do 7500 €. Jakmile nakoupíte drahé kovy spolu za 50.000€ Vám začíná běžet 30 měsíční doba k získání bonusu. Během této doby stačí pravidelně každý měsíc nakupovat drahé kovy za min. 120€ nebo více. Díky tomuto bonusu se Vám zcela vrátí ážio, i poplatky za uskladnění, ale zejména ještě více sníží cena již nakoupených kovů, což je bezkonkurenční.

Jaké drahé kovy mohu nakupovat?
Nakupuje se zlato (999,9), stříbro (999,0), platina (999,5) nebo paládium (999,5). Ve Vašem účtu si nastavíte co chcete nakupovat a jaké podíly.

Když si koupím zlato a pak bych chtěl raději stříbro?
Není problém. Pomocí funkce SWITCH a SWITCH+ můžete zakoupené kovy mezi sebou vyměňovat a zvyšovat tak své zisky. Vše online přes Váš mobil.

Kde je moje zlato uskladněné?
Uskladnění provádějí výhradně vysoce specializované společnosti v trezorech s vysokým zabezpečením. Vaše drahé kovy jsou v trezoru pojištěny proti vloupání, loupeži a požáru vždy v aktuální výši. Skladovací místa:
Zurich (Švýcarsko)
Londýn (Velká Británie)
Frankfurt nad Mohanom (Německo)
Mníchov (Německo)
Singapur (Singapur).

Jak mám začít?
Klepněte na tlačítko OTEVŘÍT DEPOZIT. Vše vyřídíte online a za pár minut se z Vás stane investor v drahých kovech. Pokud máte otázky, napište nám. Jsme tu pro Vás.

Otevřít depozit

Cena kovů ve spořících programech

Cena kovů

21.7.2022 Naši klienti nakupují 1 gram zlata od 59,18€